IT-projektid

Viime ellu ja nõustame erinevaid IT-projekte. Sageli kaasavad ettevõtteid meid IT-projektidesse, mille teostamiseks on kohapealsele IT-osakonnale lisajõudu tarvis. Projektide raames teeme koostööd ka ettevõtte teiste partneritega.

Kuna meie meeskonnaliikmed on IT-valdkonnas töötanud aastaid ja meie teadmised on mitmekülgsed, suudame ellu viia ka väga keerukaid projekte, näiteks:
  • Suurte organisatsioonide migreerimine majasisestest (on-premises) lahendustest Microsoft 365 pilvekeskkonda.
  • Erineva suuruse ja jõudlusvajadusega klasterlahenduste paigaldamine.
  • Võrgulahenduste disainimine ja ehitamine hotellidele, koolidele.

Lisaks oleme korduvalt teinud eriprojekte, kus ettevõtete ühinemisel tuleb liita nende IT-süsteemid, st erinevad infrastruktuurid, neis olevad võrgud, seadmed, töötsüklid ja -protsessid. 

Meie klientide seas on palju tööstusettevõtteid, kes pidevalt laienevad ja uusi tootmisüksusi soetavad. Seega on meil põhjalik kogemus projektidega, kus uute tehaste IT tuleb ülejäänud ettevõttega ühtlustada ja ühendada. Samamoodi oleme ettevõtete jagunemisel ellu viinud IT-süsteemide lahtiühendamise projekte.

Nii suuremaid kui väiksemaid eriprojekte oleme teinud Eestis, Euroopa riikides ja ka Hiinas, sh väga suurtele tootmisettevõtetele, kelle ühes asukohas töötab sadu inimesi.

Võta ühendust Milliseid teenuseid veel pakume?
Vajad IT-projekti jaoks lisajõudu? Kirjuta meile oma soovist. 😊
Email again:
REDWALL
Võta ühendust!