Microsoft Viva Connections. Diginõuanne #50

Otsid sobivat lahendust, kuidas ettevõttesiseseid uudiseid jagada? Tahad, et töötajad oleks rohkem kaasatud ja soovid neile pakkuda enamat kui lihtsalt töökohta? Microsoft Viva Connections on koht, kus kõike seda korraldada.

Microsofti sõnul on kõige uuenduslikumates ettevõtetes 70% töötajatest tugev kuuluvustunne. Lisaks, töötajad, kes tunnevad end kaasatuna, lahkuvad ettevõttest 12 korda väiksema tõenäosusega kui need, kes seda ei tunne.

Microsoft Viva Connections on loodud selleks, et saaksid kogu ettevõtte meeskonna kaasatust parandada, olenemata töötajate asukohast ja kasutatavatest seadmetest.

Miks on Viva Connections eriline?

Sinu ettevõtte peamine suhtluskeskkond on Teams ning töötajad veedavad seal suurema osa oma ajast. Kui sinu siseveeb asub mõnes muus keskkonnas või on veebilehitsejast ligipääsetav, ei pruugi Teamsis elavad töötajad sinna just tihti sattuda.

Viva Connections võimaldab ettevõtte siseveebi otse Teamsist vaadata ehk töötajad ei pea oluliste uudiste ja info kättesaamiseks kuhugi mujale minema.

Teamsi vasakus ääres olevale rakenduste ribale ilmub Viva Connections nupp ning kogu keskkond on ühe klikiga ligipääsetav.

Kuvatav sisu on täielikult sinu otsustada, seejuures on lehe muutmine ja uue sisu lisamine lihtne. Võimalusi on rohkelt, näiteks BRS Networks Balticu Viva Connections saidilt leiab uudised; sündmused; erinevad küsitlused; ettevõtte missiooni, visiooni ja väärtused; meie ühise spordiklubi tegevuste kokkuvõtted jms.

Keskkonna kujundamisel saad kasutada oma ettevõtte värve, logosid ja muuta selle omanäoliseks.

Viva Connections pakub igale töötajale ka personaalset dashboardi, kust leiab sujuvaks töövooks vajaliku info. Näiteks näeb töötaja oma eelseisvaid vahetusi ja või saab kiirelt uusi taotlusi esitada. Kõike, mida töötajate dashboardil kuvatakse, on võimalik valida ja muuta.

Viva Connections aitab luua siseveebi, millest on töötajatele päriselt kasu. Võta meiega ühendust ja aitame sind selle loomisel.

BRS Networks Baltic
Soovid IT-täishaldusteenusest rohkem teada?
Kirjuta meile.
Email again:

Tead kolleegi või sõpra, kellele see postitus võib meeldida? Jaga artiklit.


Kristiina Kõrbe
Turundusjuht
29.03.2022
REDWALL
IT abi +372 731 0888 Võta ühendust!