Ajalugu

Oleme IT-teenust pakkunud alates 2015. aastast ning meie insenerid on töötanud IT valdkonnas aastakümneid. Enamusosalust BRS Networks Baltic ASist omab Rootsi ettevõte BRS Holding AB, vähemus kuulub Eesti kapitalile. Meil on tihe koostöö Rootsi sõsarettevõttega BRS Networks AB, mis tegeleb fiibervõrkude ja IT-infrastruktuuri rajamisega nii Rootsis kui mujal, ning on korduvalt pälvinud Gotlandi aasta ettevõtte tiitli.

Valdkonnad

Meil on palju kogemusi tootmis-, ehitus- ja majutussektori ettevõtetele IT-teenuse pakkumisega. Lisaks oleme teinud meditsiini, hariduse ja logistika valdkonna IT-projekte.

Me ei vali oma kliente töötajate arvu järgi, sest ka väike ettevõte võib vajada väga keerulist IT-lahendust. Kõik kliendid on olulised ja oleme tänulikud, et üheskoos on ette võetud hulgaliselt projekte.

Tegutseme nii Eestis kui välismaal. Asume Tartus ja suurem osa meie klientidest on Lõuna-Eestis, kuid teeme projekte ja toetame oma kliente ka Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Euroopa ettevõtete harukontorites Hiinas. Nendes riikides on meil ka koostööpartnereid.

Erinevad IT-projektid maailma eri paigus on meile andnud kogemuse ja võimekuse hakkama saada ka väga keerukate projektidega.

Koostööpartnerid Euroopas ja Hiinas
Koostööpartnerid Euroopas ja Hiinas.

Miks kliendid just meid on valinud?

Tulevikku suunatud lähenemine

Kasutame võimalikult palju pilvetehnoloogiaid, sest maailmas, kus töökoht võib asuda kõikjal, on pilvetehnoloogia asendamatu. Suudame tagada, et laitmatult toimivad nii kohapealsed kui ka kodukontori lahendused. Meie meeskond on piisavalt suur, et suudaksime end kursis hoida tehnoloogiamaailma arengute ja uute võimalustega.
 

Turvalisus

Süsteemid ja lahendused, mida turvalisuse tagamiseks kasutame, on läbimõeldud, testitud ning loodud asjatundliku ja kogenud personali poolt. Pöörame tähelepanu ohtudele, mis muidu võivad jääda tähelepanuta. Lisaks turvaliste lahenduste kasutamisele on tähtis, et töötajad oleksid küberohtudest teadlikud ning hoolsad. Aitame töötajate teadlikkust suurendada – loe küberturvalisuse kohta meie blogist ja diginõuannetest. Lisaks oleme klientidele korraldanud küberturvalisuse teemalisi koolitusi.
 

Läbipaistev hinnastamine

Erinevalt paljudest teistest pakkujatest oleme teenuse üles ehitanud nii, et kogu IT-haldus ja kasutajatugi on ühe püsitasu sees, mille määrab arvutitöökohtade arv ning kliendi valitud komponendid. Me ei küsi IT haldus- või tugiteenuse käigus probleemide lahendamise eest lisatasu. Meie hinnastusmudel lubab kliendile rohkem paindlikkust, sest tasu koosneb valitud komponentidest. Näiteks saab turvalahendused valida selle põhjal, millisel tasemel turvalisus on ettevõttele oluline.
 

Asjatundlik, meelerahu loov partner

Oleme pädev partner ettevõtte juhtkonnale IT väljakutsete lahendamisel, uute ideede konkreetsesse tegevusplaani valamisel ja elluviimisel. Koostöös saame analüüsida kliendi arenguks olulisi IT-suundi ja -vajadusi ning mõtleme kaasa, kuidas ettevõttes kasutatav tehnoloogia toetaks paremini ärieesmärkide saavutamist. Aitame orienteeruda kiiresti arenevas IT maailmas.
 

Hooliv, oskuslik ja sertifitseeritud personal

Võrguseadmete tootja Allied Telesis koolitus Saksamaal
Investeerime pidevalt oma töötajate oskustesse ja arengusse. Meie meeskonna moodustavad spetsialistid, kellel on teadmised, pikaaegsed kogemused ja sertifikaadid, mida teistest Eesti IT-ettevõtetest ei leia. Näiteks on meie võrguspetsialistid sertifitseeritud nii võrguseadmete tootjate kui ka tootjatest sõltumatute organisatsioonide poolt. Ka koostööpartnerid hindavad meid kõrgelt. Vaata sertifikaate ja tunnistusi.

Personal

Meie meeskond on mitmekülgne ning koosneb erinevate IT-valdkondade spetsialistidest ja inseneridest. Igaühe oskused ja kogemused moodustavad laiaulatusliku terviku ning tänu sellele saame hakkama ka väga keerukate IT-projektide ja -lahendustega. Meie meeskond on piisavalt suur, et igaüks saaks tegeleda valdkonnaga, mis talle enim huvi pakub ning end pidevalt arendada. Samas oleme piisavalt väiksed, et omavaheline suhtlus ja informatsiooni levik oleks ladus.

Oleme üksteise tööga kursis ning kliendid ei pea muretsema, et probleemilahenduse käigus tuleb oma murest igale töötajale korduvalt rääkida. Kanname hoolt, et kliendi jaoks lahenevad probleemid valutult ja justkui iseenesest.

Suuname oma tegevusi vastavalt põhiväärtustele.

Eeskujulik suhtlemine – oleme hoolivad ja viisakad. Hoiame meeles, et klient ei pea mõistma IT tehnilist keelt ja räägime arusaadavalt.

Usaldusväärsus – teeme õigeid asju, õigel ajal. Anname endast parima ka siis, kui keegi ei kontrolli.

Vastutustunne ja hoolimine – suhtume nii klientide kui ka enda IT-protsessidesse, -süsteemidesse ja andmetesse vastutustundlikult. Hoolime kliendi varast nagu enda omast.

Pidev areng – investeerime pidevalt oma inimeste teadmiste ja oskuste arendamisse ning tahame oma töös järjest paremaks saada.

Üksteise toetamine – parimad lahendused sünnivad koostöös. Igaühel on omad tugevused, nende kombineerimisel ja üksteise toetamisel saame klientidele pakkuda täisväärtuslikku teenust.

Oleme hinnatud tööandja ja võime olla uhked, et meil on lojaalsed töötajad.


Usaldame parimaid

Meil on tugev partnervõrgustik ning pakume oma klientidele vaid kvaliteetseid lahendusi, mille head omadused on end tõestanud.
Oleme edukaim Microsofti spetsialist Lõuna-Eestis. Põhiliselt tegeleme Microsoft 365 kontoritöö lahenduste ja Microsoft Azure pilveteenustega.

Mis on Microsoft 365?

Microsoft 365 on kontoritöö keskkond ja tarkvara, mille abil saab vestelda, helistada, teha veebikohtumisi ning koostööd. Microsoft 365 põhifookuses on koostöö lihtsustamine, turvalisus ja kaugtöö paindlikkus. 

Teams võimaldab vestelda, teha kõnesid ja veebikohtumisi, OneDrive on loodud dokumentide talletamiseks ning nende arvuti ja pilve vahel sünkroonis hoidmiseks. Office´i rakendused – Word, PowerPoint ja Excel – võimaldavad dokumente luua, jagada ning lisada kaasautoreid. E-posti ja kalendri eest hoolitsevad Outlook ja Exchange.

Vajaliku turvataseme saavutamiseks on palju erinevaid turvafunktsioone ja -seadistusi, alates elementaarsetest funktsioonidest kuni põhjaliku dokumendikaitseni.

Mis on Microsoft Azure?

Azure pilveplatvorm pakub üle 200 toote ja pilveteenuse, mis on loodud sinu väljakutsete lahendamiseks või tulevikuideede elluviimiseks. Azure pakub ettevõttele ligipääsu võimsale arvutikeskkonnale, mille abil ärieesmärke saavutada ning seda ilma, et peaks lootma üksnes ettevõttesisestele tehnoloogiatele.

Azure eelised:
  1. Väiksem kulu – ressursse saab hankida vastavalt vajadusele, ilma kohapealsete seadistus- või hoolduskuludeta.
  2. Kõrgetasemeline turvalisus – mitmekihiline sisseehitatud turvakontroll ja ainulaadsed ohtude tuvastamise tehnoloogiad kaitsevad kiiresti arenevate ohtude eest. Microsofti andmekeskusi usaldavad valitsusasutused ja paljud Fortune 500 ettevõtted.
  3. Suurem produktiivsus – paku pilveteenuste abil klientidele oma teenuseid kiiremini ja sujuvamalt, sest arvutikeskkonna ressurss on pilves peaaegu et piiramatu.
  4. Skaleeritav vastavalt vajadusele – Pilveteenuste infrastruktuur on kiiresti vastavalt ärivajadustele skaleeritav ehk lahendused kasvavad koos ettevõtte ja andmemahtudega.
  5. Hübriidkeskkonna loomine – olemasolevad kohapealsed lahendused on võimalik integreerida laitmatult töötavasse hübriidkeskkonda.
Microsoft Azure hinnamudel on kasutuspõhine, mis tähendab, et tasuda tuleb selle ressursi eest, mida kasutad. Azure pakub erinevaid tööriistu ja juhendeid, mis aitavad kuludel silma peal hoida ja neid optimeerida.
Fortinet
on mõjukas USA küberturvalisuse ettevõte, kes suudab pakkuda kompromissitut turvalisust ning tulla toime ka kõige kriitilisemate turbeprobleemidega, olgu need seotud võrgu, rakenduste, pilveteenuste või mobiilsete keskkondadega. Üle maailma on enam kui 500 000 ettevõtet, kes Fortineti lahendusi usaldavad. Kasutame Fortineti võrguseadmeid, mis on testides korduvalt tunnistatud maailma kõige turvalisemateks.

Fortineti seadmetel põhinevaid süsteeme monitoorime FortiAnalyzer tarkvaraga, mis võimaldab kõikide seadmete logisid keskselt jälgida. Saame vastavalt kliendi vajadustele jälgida võrgu kasutust ja koormust ning nutikalt võrku analüüsida ja kaitsta – turvalisus ja veatu toimimine on tagatud.

Lenovo ja Fujitsu toodavad kvaliteetseid äriklassi IT-seadmeid, mis katavad ka nõudlikuma kliendi vajadused. Pakume IT-kasutajaseadmeid nii väljaostu kui ka rendimudeli alusel (WaaS).

Tänaseks tegutseb Lenovo enam kui 180 turul, kus muudab uuendusliku tehnoloogia abil maailma huvitavamaks ning lahendab tähtsaid globaalseid IT väljakutseid. Lenovo pakub nii lihtsaid IT-seadmeid kui keerulisi lahendusi, näiteks andmekeskuseid.

Fujitsu on tegutsenud alates 1935. aastast ning näitab jätkuvalt oma tehnoloogilist võimekust ja innovaatilist lähenemist. Fujitsu usaldusväärsete tehnoloogiateenuste, -lahenduste ja -toodete abil on võimalik kogu ettevõttes digitaliseerimist edendada.


N-ableN-able on pilvevarunduse lahendus.


DattoDatto on oma valdkonna parim pilvepõhine kaughalduse (RMM) ja lunavaravastase kaitse platvorm, mille abil saame turvaliselt oma klientide töökohti jälgida, hallata ja kasutajatuge pakkuda.


ThreatLockerThreatLocker on ülemaailmne küberturvalisuse liider, kes pakub küberturvalisuse tööriistu IT-teenust pakkuvatele ettevõtetele. ThreatLockeri abil saab määrata, millised rakendused on usaldusväärsed ning blokeerida kõik heakskiitmata tarkvara. Nii on võimalik lunavara, viirused ja muu pahatahtlik tarkvara tuvastada enne kui see jõuab kahju teha.


Extreme networksExtreme Networks pakub juba 25 aastat kvaliteetseid pilvehaldusega võrgulahendusi.


IT GlueIT Glue on IT dokumentatsiooni halduskeskkond, mida kasutavad tuhanded IT-täisteenuse pakkujad. See on usaldusväärne ja optimaalne viis klientide informatsiooni organiseerimiseks, mis tagab klientide tõhusama teenindamise ja alati asjakohase dokumentatsiooni. IT Glue on võimeline paljude teiste tarkvaradega koos töötama.


Allied Telesis on Jaapani võrguseadmete ja -lahenduste pakkuja. Juba üle 30 aasta on ettevõtted kasutanud Allied Telesise uuenduslikke tooteid ning ehitanud kulutõhusaid, usaldusväärsed ja turvalisi võrgulahendusi. Ajal, mil seadmed saavad olla võrku ühendatud nii kaabliga kui kaablita, on toimiv ja turvaline võrk mitte ainult vajalik, vaid kohustuslik.

ConnectWise on IT-teenuse pakkujatele loodud automatiseeritud tarkvara IT-haldamiseks. Omasuguste seas on ConnectWise turuliider ning seda kasutab maailmas kõige enam IT-täisteenuse pakkujaid. ConnectWise on tegutsenud alates 1982. aastast ning praegu on neil üle 15 000 tehnoloogiapartneri üle kogu maailma.


Meie sõsarfirma BRS Networks AB on Rootsi üks edukamaid IT-ettevõtteid. Nende põhitegevusala on IT-infrastruktuuride ja fiibervõrkude loomine ning seda nii Rootsis kui mujal. BRS Networks AB on korduvalt pälvinud Gotlandi aasta ettevõtte tiitli.


NEZ Datacenter on üliturvaline ja heade andmesideühendustega andmekeskus Gotlandil, mille rajamisel lähtuti ülirangetest militaar-standarditest. Nende kohaselt peab andmekeskus üle elama ka suure purustusjõuga füüsilised rünnakud.

Toetame noori

Lisaks ettevõtete IT edendamisele, aitame noortel talentidel eesmärke saavutada. Toetame erinevaid spordivõistlusi ning Tartu Karateklubi Falco tegemisi.

Anname oma panuse, et IT-valdkonna järelkasv oleks oskuslik. Selleks toetame Tartu Kutsehariduskeskuse korraldatud kutsevõistlusi, kus noored saavad tõestada oma IT-oskusi. Näiteks aitasime kaasa võistluse "Aasta Tegija 2021" korraldamisele.

Rõõmustame, et saame noortele nende teekonnal kaasa elada.
Karateklubi Falco sportlased ja nende treener enne 2021. aasta juunioride Euroopa meistrivõistlusi.
REDWALL
Võta ühendust!