Ajalugu ja omanikud

Oleme ettevõttena tegutsenud üle nelja aasta ja meie insenerid on töötanud IT valdkonnas aastakümneid. Ettevõtte enamusosalust omab Rootsi sõsarettevõte BRS Holding AB, vähemus kuulub Eesti kapitalile. Meil on tihe koostöö Rootsi sõsarettevõtega BRS Networks AB, mis tegeleb fiibervõrkude ja IT infrastruktuuri rajamisega nii Rootsis kui mujal ja on korduvalt pälvinud Gotlandi aasta ettevõtte tiitli.

Valdkonnad

Meil on palju kogemusi tootmis- ja ehitussektori ettevõtetega, aga ka meditsiini, hariduse ja logistika valdkonna IT projektidega. Me ei vali oma kliente töötajate arvu järgi, sest ka väga väike ettevõte võib vajada väga keerulist lahendust. Meile on olnud tähtsad kõik meie kliendid, kellega koos oleme teostanud üle viiekümne eduka projekti.

Tegutseme nii Eestis kui välismaal. Asume Tartus ja seetõttu on suurem osa meie klientidest Lõuna-Eestis. Kuid oleme töötanud ka Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis ja Euroopa ettevõtete harukontorites Hiinas. Samuti omame ka koostööpartnereid antud riikides.

Sertifikaadid ja tunnistused

Oleme Microsofti äri- ja töötarkvara edukaim partner Lõuna-Eestis. Selle tõestuseks on meil olemas Microsoft Silver Partner staatus ja selle erinevad kompetentsid:
 • Microsoft Certified Systems Engineer
 • Microsoft Certified Systems Administrator
 • Network Security Expert Level 7
 • Microsoft Certified Professional
 • Certified Wireless Network Administrator
 • Microsoft Certified Technology Specialist
 • Microsoft Certified IT Professional
 • NSE3 - Network Security Expert Level 3
 • NSE4 - Network Security Expert Level 4
Lisaks omame võrguseadmete tootjate Allied Telesise ja Fortineti sertifikaate, mis näitavad meie kompetentsi võrgulahenduste loomisel ja haldamisel.
Personal

Meie meeskond koosneb oma valdkonna spetsialistidest-inseneridest ja haldusüksusest, kes teostab lahendused ja haldab neid. Meie juhtivspetsialistid tunnevad hästi nii oma ala kui kliente ja oskavad kliendiga rääkida kõigile arusaadavas mitte-tehnilises keeles.

Oleme hinnatud tööandja ja võime olla uhked selle üle, et kaadri voolavus on meil väga väike.

Meie insenerid on läbinud mitmeid kvalifikatsioonieksameid ja omandanud erinevaid sertifikaate, sealhulgas:
 • GCIH (GIAC Certified Incident Handler)
 • MCP (Microsoft Certified Professional) 
 • ITIL (Information Technology Infrastructure Library)
 • BCS BA (BCS, The Chartered Institute for IT, Business Analysis)

Usaldame oma töös parimaid

Kasutame ennast tõestanud tooteid. Vaid nii saame pakkuda oma klientidele kvaliteetseid lahendusi.

Oleme edukaim Microsofti spetsialist Lõuna-Eestis. Põhilised tooted-teenused on töötarkvara Microsoft 365 ja pilve IT Azure.

Fortinet on mõjukas USA küberturvalisuse ettevõte. Kasutame Fortineti võrguseadmeid, mis on testides korduvalt tunnistatud maailma kõige turvalisemateks. Fortineti seadmetel põhinevaid süsteeme monitoorime FortiSIEM’i tarkvaraga, mis võimaldab kõikide seadmete logisid tsentraalselt analüüsida. See võimaldab vastavalt kliendi vajadustele jälgida võrgu kasutust ja koormust ning väga nutikalt võrku analüüsida ja kaitsta. Nii tagame võrgu turvalisuse ja veatu toimimise.Allied Telesis on Jaapani võrguseadmete ja lahenduste pakkuja, keda iseloomustab kompromissitu kvaliteet ja seadmete turvalisus.


Automatiseeritud lahendused IT haldamiseks.

Infohalduse ja varunduslahendused, mis tagavad info kättesaadavuse.


Kvaliteetsed äriklassi arvutid müügiks ja rendiks.Meie sõsarfirma BRS Networks on Rootsi üks edukamaid IT ettevõtteid. Ettevõtte põhitegevusala on IT-infrastruktuuri ja võrkude loomine.Kui vajate oma andmetele maksimaalset turvalisust, siis on NEZ Datacenter teile. NEZ on üliturvaline ja heade andmesideühendustega andmekeskus Gotlandil. Selle rajamisel lähtuti ülirangetest militaar-standarditest, et üle elada ka suure purustusjõuga füüsilised rünnakud.
REDWALL
Võta ühendust!