Pakume teenuseid erinevates valdkondades

Paljud tööstusettevõtted on meid oma IT-partneriks valinud ja selles valdkonnas on meil põhjalik kogemus.

Samas pakume IT-teenust ka mitmele ehitus- ja majutussektori ettevõttele ning oleme teinud projekte meditsiini, hariduse ja logistika valdkondades.

Tegutseme nii Eestis kui välismaal

Asume Tartus ja suur osa meie klientidest on Lõuna-Eestis. Samas teeme projekte ja toetame oma kliente üle kogu Eesti, Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Euroopa ettevõtete harukontoristes Hiinas.

Neis riikides on meil koostööpartnerid, kelle abil saame pakkuda ka kohapealset IT-teenust.

Tänu rohketele projektidele maailma eri paigus on meil kogemus ja võimekus hakkama saada väga keeruliste IT-projektidega.


Koostööpartnerid Euroopas ja Hiinas.

Miks kliendid just meid on valinud?


Sisukad lahendused

Meie eesmärk on sinu mure lõpuni lahendada, mitte ainult kasutajatoe ticket sulgeda. Meie kliendina tunned, et sinuga tegeletakse.
 

Märkamatu teenus

Igapäevased IT-ga seotud mured ei jõua enam juhtkonna lauale, vaid saavad sujuvalt lahendatud. Kõik toimib taustal märkamatult.
 

Juhime IT arengut

Me ei lahenda ainult probleeme, vaid hoolitseme ka sinu IT arengu eest – jagame ideid, kuidas IT ettevõtte eesmärke paremini toetaks.
 

Teame, mis töötab

Meie meeskonnas on spetsialiste, kellel on IT-valdkonna kogemust üle 20 aasta. Teame, mis töötab ja mis mitte, sest aja jooksul oleme välja mõelnud ja katsetanud tohutult palju lahendusi.
 

Turvaline teenus

Kui soovid oma IT kasutust ja turvalisust sertifitseerida, näiteks ISO 27001 järgi, saad seda meie teenusele tuginedes teha.

Hooliv, oskuslik ja sertifitseeritud personal

Võrguseadmete tootja Allied Telesis koolitus Saksamaal

Investeerime pidevalt oma töötajate oskustesse ja arengusse. Meie meeskonna moodustavad spetsialistid, kellel on teadmised, kogemused ja sertifikaadid, mida teistest Eesti IT-ettevõtetest ei leia.

Meie võrguspetsialistid on sertifitseeritud nii võrguseadmete tootjate kui tootjatest sõltumatute organisatsioonide poolt. Oleme ka koostööpartnerite silmis hinnatud ja saanud neilt erinevaid tunnustusi. Vaata sertifikaate ja tunnustusi.

Väärtused

Lähtume töös oma põhiväärtustest:

  • Eeskujulik suhtlemine – oleme hoolivad ja viisakad. Hoiame meeles, et klient ei pea mõistma IT tehnilist keelt ja räägime arusaadavalt.
  • Usaldusväärsus – teeme õigeid asju, õigel ajal. Anname endast parima ka siis, kui keegi ei kontrolli.
  • Vastutustunne ja hoolimine – suhtume nii klientide kui ka enda IT-protsessidesse, -süsteemidesse ja andmetesse vastutustundlikult. Hoolime kliendi varast nagu enda omast.
  • Pidev areng – investeerime pidevalt oma inimeste teadmiste ja oskuste arendamisse ning tahame oma töös järjest paremaks saada.
  • Üksteise toetamine – parimad lahendused sünnivad koostöös. Igaühel on omad tugevused, nende kombineerimisel ja üksteise toetamisel saame klientidele pakkuda täisväärtuslikku teenust.

Toetame noori

Lisaks ettevõtete IT edendamisele, aitame noortel talentidel eesmärke saavutada. Toetame erinevaid spordivõistlusi ning Tartu Karateklubi Falco tegemisi.

Karateklubi Falco sportlased ja nende treener 2021. aasta juunioride Euroopa meistrivõistluste eel.

Anname oma panuse, et IT-valdkonna järelkasv oleks oskuslik. Selleks toetame Tartu Rakendusliku Kolledži korraldatud kutsevõistlusi, kus õpilased saavad oma teadmisi ja oskusi proovile panna. Näiteks panustasime võistluse "Aasta Tegija 2023" korraldamisse.

Aasta Tegija 2023 IT-süsteemide spetsialisti kutsevõistluse võitjad

Ajalugu

  • Pakume IT-teenust alates 2015. aastast.
  • Meie insenerid on valdkonnas töötanud aastakümneid.
  • Meil on Rootsis sõsarettevõte BRS Networks AB, mis tegeleb fiibervõrkude ja IT-infrastruktuuri rajamisega nii Rootsis kui mujal, ning on korduvalt pälvinud Gotlandi aasta ettevõtte tiitli.
REDWALL
IT abi +372 731 0888 Võta ühendust!