Milliseid teenuseid pakume?

IT-haldus
IT-süsteemide tugi ja heakord on tagatud igal ajal ja kõigile kasutajatele, sõltumata asukohast. Mitmekeelne kasutajatugi, 24/7 reageerimisvalmidus, hooliv, hea suhtlusoskusega ja asjatundlik personal.
Võrgulahendused
Kõigi IT-süsteemide töökindluse tagamise aluseks on veatult ja kiirelt toimiv võrk. Olgu see mitmes asukohas paikneva ettevõtte sisevõrk, Wi-Fi võrk või näiteks tööstusseadmete spetsiifiline võrk – oskusliku ja sertifitseeritud personali, keskse halduse ning monitooringuga tagame ettevõtte andmesidevõrkude laitmatu töö.Kaasaegsed ja turvalised kontoritöö lahendused Microsoft 365 platvormil
Kontoritöö keskkond ja tarkvara, mille põhifookuses on koostöö lihtsustamine, turvalisus ja kaugtöö paindlikkus. Meie kogenud, kompetentne ja hooliv meeskond aitab maksimaalselt ära kasutada Microsoft 365 pakutavaid võimalusi. Oleme üks väheseid Eesti ettevõtteid, kes on Microsoft 365 platvormi valdkonnas saavutanud Microsofti kuldpartneri staatuse.Ettevõtte IT arengu analüüs ja planeerimine
Koostöös ettevõtte juhtgrupiga analüüsime ettevõtte arenguks olulisi IT suundasid ja -vajadusi. Aitame planeerida IT-süsteemide ja turvalisuse alast koostööd ettevõtte partneritega (kliendid, tarnijad). Meil on märkimisväärne kogemus maailma juhtivate tööstusettevõtete ning Eesti/Põhjamaade ettevõtete vaheliste IT-vajaduste ning projektide teostamisel.Turvalisus
Kombineerides tipptehnoloogilisi turvalahendusi ning pilveteenuseid tagab meie oskuslik meeskond IT turvalisuse – mitmetasemelised varundused; põhjalikult läbimõeldud ligipääsureeglid pilve või kohapealsetesse süsteemidesse; kaitse luna- ja muu pahavara eest; IT turvalisuse koostööprojektid väliste partneritega.IT vahendid ja infrastruktuur
Koostöös Lenovo, Delli ja Fujitsuga pakume mõistliku hinna ning hea töökindlusega lõppkasutaja ja keskse infrastruktuuri seadmeid. Alates töökoha arvutitest kuni kõrgkäideldavate klasterlahendusteni.

Erilahendused

Teostame ja nõustame erinevaid ühekordseid IT-projekte. Meil on kogemusi ja võimekus teostada ka keskmisest keerukamaid projekte.


Miks kliendid meid valinud on?

Tulevikku suunatud lahendused
Kasutame võimalikult palju pilvetehnoloogiaid, sest maailmas, kus töökoht võib asuda kõikjal, on pilvetehnoloogia asendamatu. Suudame tagada, et laitmatult toimivad nii kohapealsed süsteemid kui ka kodukontori lahendused.
Läbipaistev hinnastamine

Erinevalt teistest pakkujatest oleme teenuse üles ehitanud nii, et kogu IT-haldus ja tugi on ühe püsitasu sees, mille määrab arvutitöökohtade ja IT-seadmete arv. Me ei küsi IT haldus- või tugiteenuse käigus probleemide lahendamise eest lisatasu, seega on ideaalselt töötavad süsteemid meie suurim huvi.
Hooliv, toetav, oskuslik personal
Investeerime pidevalt oma töötajate oskustesse ja arengusse. Meie meeskonna moodustavad spetsialistid, kellel on teadmisi erinevatest valdkondadest, pikaaegsed kogemused ja sertifikaadid, mida teistest Eesti IT-ettevõtetest ei leia.
Turvalisus
Süsteemid ja lahendused, mida turvalisuse tagamiseks kasutame, on läbimõeldud, testitud ning loodud asjatundliku ja kogenud personali poolt. Pöörame tähelepanu ohtudele, mis muidu võivad jääda tähelepanuta.

Kogenud ja asjatundlik partner
Oleme pädev partner ettevõtte juhtkonnale IT väljakutsete lahendamisel, uute ideede konkreetsesse tegevusplaani valamisel ning nende teostamisel.
REDWALL
Võta ühendust!