Kontakt

Asume Tartus, kus oleme oma Lõuna-Eesti klientidele mugavalt lähedal, kuid tegutseme ka mujal Eestis ja välismaal.

Inimesed

Karol Kislenko

Karol KislenkoVanem IT-konsultant

+372 5333 0782
Karol.Kislenko@brsnetworks.ee
Ave Jõesalu

Ave JõesaluKonsultant, DPO

+372 527 4341
Ave.Joesalu@brsnetworks.ee
Riho Reiljan

Riho ReiljanKliendihaldur

+372 517 5653
Riho.Reiljan@brsnetworks.ee

Tarvo KärgenbergMüügijuht

+372 5304 6470
Tarvo.Kargenberg@brsnetworks.ee
Kristiina Kõrbe

Kristiina KõrbeTurundusjuht

+372 517 5376
Kristiina.Korbe@brsnetworks.ee
Fred Kamberg

Fred KambergÄrianalüütik

+372 515 6852
Fred.Kamberg@brsnetworks.ee
Rain Nahkur

Rain NahkurPilveteenuste arhitekt, IT-spetsialist

+372 511 8461
Rain.Nahkur@brsnetworks.ee
Tauri Eha

Tauri Eha Office365 arhitekt, tiimijuht

+372 5304 8545
Tauri.Eha@brsnetworks.ee
Sandra Lumine

Sandra LumineO365 arhitekt, IT-spetsialist

+372 5305 5751
Sandra.Lumine@brsnetworks.ee
Marko Kaja

Marko KajaIT-spetsialist

+372 5344 1340
Marko.Kaja@brsnetworks.ee
Taavi Kirsip

Taavi KirsipIT-spetsialist

+372 503 9955
Taavi.Kirsip@brsnetworks.ee
Marko Raudvee

Marko RaudveeIT-spetsialist

+372 515 2944
Marko.Raudvee@brsnetworks.ee
Renee Reitel

Renee ReitelIT-spetsialist

+372 5346 0577
Renee.Reitel@brsnetworks.ee
Kristjan Kanarbik

Kristjan KanarbikIT-spetsialist

+372 504 9753
Kristjan.Kanarbik@brsnetworks.ee

Tarmo SaavanIT-süsteemiadministraator

+372 5551 1890
Tarmo.Saavan@brsnetworks.ee

Martin ToomelIT-spetsialist

Martin.Toomel@brsnetworks.ee