Võta meiega ühendust!

Asume Tartus, kuid pakume IT-teenust ka mujal Eestis ja välismaal. Toetame oma kliente Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Euroopa ettevõtete harukontorites Hiinas. 

Inimesed

Karol Kislenko

Karol KislenkoIT vanemkonsultant

+372 5333 0782
Karol.Kislenko@brsnetworks.ee
Ave Jõesalu

Ave JõesaluKonsultant, DPO

+372 527 4341
Ave.Joesalu@brsnetworks.ee
Kristjan Kanarbik

Kristjan KanarbikInfrastruktuuri tiimijuht

+372 504 9753
Kristjan.Kanarbik@brsnetworks.ee
Tauri Eha

Tauri EhaKasutajatoe ja Office 365 tiimijuht

+372 5304 8545
Tauri.Eha@brsnetworks.ee
Kristiina Kõrbe

Kristiina KõrbeTurundusjuht

+372 517 5376
Kristiina.Korbe@brsnetworks.ee
Riho Reiljan

Riho ReiljanKliendihaldur

+372 517 5653
Riho.Reiljan@brsnetworks.ee
Rain Nahkur

Rain NahkurPilveteenuste arhitekt, IT-spetsialist

+372 511 8461
Rain.Nahkur@brsnetworks.ee
Sandra Lumine

Sandra Lumine Office 365 arhitekt, IT-spetsialist

+372 5305 5751
Sandra.Lumine@brsnetworks.ee
Marko Kaja

Marko KajaIT-spetsialist

+372 5344 1340
Marko.Kaja@brsnetworks.ee
Taavi Kirsip

Taavi KirsipSüsteemiadministraator

+372 503 9955
Taavi.Kirsip@brsnetworks.ee
Marko Raudvee

Marko RaudveeVõrguadministraator

+372 515 2944
Marko.Raudvee@brsnetworks.ee
Renee Reitel

Renee Reitel Võrguadministraator

+372 5346 0577
Renee.Reitel@brsnetworks.ee
Ralf Markus Suss

Ralf Markus SussTootejuht

+372 533 20640
Ralf.Suss@brsnetworks.ee
Tarmo Saavan

Tarmo Saavan Süsteemiadministraator

+372 5551 1890
Tarmo.Saavan@brsnetworks.ee
Martin Toomel

Martin ToomelIT-spetsialist

+372 506 9271
Martin.Toomel@brsnetworks.ee
Jaanika Müürisepp

Jaanika MüüriseppIT-spetsialist

+372 5906 6161
Jaanika.Muurisepp@brsnetworks.ee
Kevin Mäoma

Kevin Mäoma IT-spetsialist

+372 522 9021
Kevin.Maoma@brsnetworks.ee
Raido Tammik

Raido TammikIT-spetsialist

+372 731 0888
Raido.Tammik@brsnetworks.ee
Signe Rõõmusaare

Signe RõõmusaareIT-spetsialist

+372 5444 0804
Signe.Roomusaare@brsnetworks.ee