Võta meiega ühendust!

Asume Tartus, kuid pakume IT-teenust ka mujal Eestis ja välismaal. Toetame oma kliente Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Euroopa ettevõtete harukontorites Hiinas. 

BRS Networks Baltic AS

Võru 167, Tartu 50115, Estonia
+372 731 0888
info@brsnetworks.ee

Registrikood: 12836079
IBAN: EE701010220241074225
AS SEB Pank
SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

Saada sõnum
Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.

Inimesed

Ave Jõesalu

Ave JõesaluPersonalijuht, finantsjuht, DPO

+372 527 4341
Ave.Joesalu@brsnetworks.ee
Kristjan Kanarbik

Kristjan KanarbikInfrastruktuuri tiimijuht

+372 504 9753
Kristjan.Kanarbik@brsnetworks.ee
Tauri Eha

Tauri EhaTeenuse arendusjuht, MS365 tiimijuht

+372 5304 8545
Tauri.Eha@brsnetworks.ee
Karol Kislenko

Karol KislenkoIT vanemkonsultant

+372 5333 0782
Karol.Kislenko@brsnetworks.ee
Martin Toomel

Martin ToomelKasutajatoe koordinaator

+372 506 9271
Martin.Toomel@brsnetworks.ee
Toomas Ruus

Toomas RuusIT vanemkonsultant

+372 512 6045
Toomas.Ruus@brsnetworks.ee
Paavo Reidla

Paavo ReidlaKliendihaldur

+372 5197 9920
Paavo.Reidla@brsnetworks.ee
Rain Nahkur

Rain NahkurPilveteenuste arhitekt, IT-spetsialist

+372 511 8461
Rain.Nahkur@brsnetworks.ee
Tarmo Saavan

Tarmo Saavan Süsteemiadministraator

+372 5551 1890
Tarmo.Saavan@brsnetworks.ee
Marko Kaja

Marko Kaja Süsteemiadministraator

+372 5344 1340
Marko.Kaja@brsnetworks.ee
Argo Objartel

Argo Objartel Süsteemiadministraator

+372 5486 0470
Argo.Objartel@brsnetworks.ee
Renee Reitel

Renee Reitel Võrguadministraator

+372 5346 0577
Renee.Reitel@brsnetworks.ee
Marko Raudvee

Marko RaudveeVõrguadministraator

+372 515 2944
Marko.Raudvee@brsnetworks.ee
Mark Fisch

Mark Fisch Kasutajatoe vanemspetsialist

+372 5878 9200
Mark.Fisch@brsnetworks.ee
Kevin Mäoma

Kevin Mäoma Noorem süsteemiadministraator

+372 522 9021
Kevin.Maoma@brsnetworks.ee
Jasper Kirotosk

Jasper KirotoskIT-spetsialist

+372 5906 6161
Jasper.Kirotosk@brsnetworks.ee
Signe Rõõmusaare

Signe Rõõmusaare Kasutajatoe vanemspetsialist

+372 5444 0804
Signe.Roomusaare@brsnetworks.ee
Villem Kaev

Villem KaevIT-spetsialist

+372 5437 0718
Villem.Kaev@brsnetworks.ee
Raido Tammik

Raido Tammik IT-spetsialist

+372 5451 0024
Raido.Tammik@brsnetworks.ee
Mihkel Reiljan

Mihkel ReiljanIT arendusspetsialist

+372 5192 0907
Mihkel.Reiljan@brsnetworks.ee
Karl Reinkubjas

Karl ReinkubjasIT-spetsialist

+372 585 43858
karl.reinkubjas@brsnetworks.ee
Sken Treier

Sken Treier IT-Spetsialist

+372 5388 1410
Sken.Treier@brsnetworks.ee
Janar Piir

Janar Piir IT-spetsialist

+372 58876425
Janar.Piir@brsnetworks.ee