Kontakt

Asume Tartus, kus oleme oma Lõuna-Eesti klientidele mugavalt lähedal, kuid tegutseme ka mujal Eestis ja välismaal.

Inimesed

Vahur JõesaluJuhataja
Võrgu- ja infoturbelahendused

+372 52 14706
Vahur.Joesalu@brsnetworks.ee

Karol KislenkoVanem IT-konsultant

+372 53 330782
Karol.Kislenko@brsnetworks.ee

Ave JõesaluKonsultant, DPO

+372 52 74341
Ave.Joesalu@brsnetworks.ee

Riho ReiljanKliendihaldur

+372 51 75653
Riho.Reiljan@brsnetworks.ee

Tarvo KärgenbergMüügijuht

+372 53 046470
Tarvo.Kargenberg@brsnetworks.ee

Kristiina KõrbeTurundusjuht

+372 51 75376
Kristiina.Korbe@brsnetworks.ee

Fred KambergÄrianalüütik

+372 51 56852
Fred.Kamberg@brsnetworks.ee

Rain NahkurPilveteenuste arhitekt, IT-spetsialist

+372 51 18461
Rain.Nahkur@brsnetworks.ee

Tauri Eha O365 arhitekt, IT-spetsialist

+372 53 048545
Tauri.Eha@brsnetworks.ee

Sandra LumineO365 arhitekt, IT-spetsialist

+372 53 055751
Sandra.Lumine@brsnetworks.ee

Tarmo SaavanIT-süsteemiadministraator

+372 55 511890
Tarmo.Saavan@brsnetworks.ee

Marko KajaIT-spetsialist

+372 53 441340
Marko.Kaja@brsnetworks.ee

Taavi KirsipIT-spetsialist

+372 50 39955
Taavi.Kirsip@brsnetworks.ee

Marko RaudveeIT-spetsialist

+372 51 52944
Marko.Raudvee@brsnetworks.ee

Renee ReitelIT-spetsialist

+372 53 460577
Renee.Reitel@brsnetworks.ee

Alex VreimannIT-spetsialist

+372 51 970436
Alex.Vreimann@brsnetworks.ee

Kristjan KanarbikIT-spetsialist

+372 50 49753
Kristjan.Kanarbik@brsnetworks.ee