Microsoft Solutions Partner
Fortineti partner
Allied Telesis Platinum Partner
Lenovo kuldpartner

Oleme Microsofti edukaim partner Lõuna-Eestis.

Fortineti ja Allied Telesise sertifikaadid kinnitavad, et suudame oskuslikult disainida, luua ja hallata hästitoimivaid võrgulahendusi.

Lenovo PC kuldpartneri staatus näitab meie edu äriklassi kasutajaseadmete edasimüümisel.

Meeskonnaliikmete sertifikaadid

Microsoft

Microsofti sertifikaadid tõestavad IT-spetsialisti reaalseid oskusi ning kinnitavad, et ta suudab oma tehnilisi teadmisi rakendada tänapäeva äriprobleemide lahendamiseks. Sertifitseerimine aitab kaasas käia IT-valdkonna muutustega, sest koolitusi täiendatakse pidevalt ja kogu aeg lisandub uusi sertifikaate.

Microsoft Certified Professional

Microsoft Certified

Microsoft 365 Certified

Microsoft Office Specialist Associate (Office 2019)


Tutvu Microsoft 365 teenusega

Võrgulahenduste valdkond

Fortinet Network Security Expert

Fortinet Network Security Expert (NSE) programm on koolitus- ja sertifitseerimisprogramm, mille eesmärk on kinnitada tehniliste spetsialistide võrguturbeoskuste ja -kogemuste taset. NSE programm sisaldab laia valikut kursusi ja praktilisi harjutusi, mis tõestavad keeruliste võrguturbe kontseptsioonide valdamist.

Certified Wireless Network Professional

CWNP sertifikaadid kinnitavad tehniku oskusi järgmistes valdkondades: WLAN, RF-tehnoloogiad, tõrkeotsingu strateegiad, võrguturve, võrgudisain, ettevõtte WiFi võrgud.

CompTIA

Computing Technology Industry Association (CompTIA) on ülemaailmse infotehnoloogia ökosüsteemi eestkõneleja.

CompTIA väljastatud sertifikaadid on tootjatest sõltumatud ning neid väljastatakse valdkondades nagu küberturvalisus, võrgulahendused, pilvetehnoloogiad ja tehniline tugi.

Ekahau

Ekahau missioon on vabastada maailm halvast WiFi-st. Kasutame Ekahau tarkvara- ja riistvaratooteid, et kavandada, ehitada, optimeerida WiFi võrke ning vajadusel teostada tõrkeotsinguid.

Maailmas laialt tuntud Ekahau Certified Solutions Engineer (ECSE) koolitus- ja sertifitseerimisprogrammid annavad võrgutehnikule teadmised parimate WiFi-ühenduste kavandamiseks, juurutamiseks ja tõrkeotsinguks.

Allied Telesis Certified Professional – Enterprise

Allied Telesis on võrguseadmete tootja, kelle tootevalikust leiab seadmeid nii tavapärastesse kui ekstreemsetesse tingimustesse. Sertifikaat tõestab, et suudame Allied Telesise tooteid kasutades rajada töökindlaid võrgulahendusi.

Allied Telesis Certified Professional
Meie meeskonnast leiab spetsialiste, kellel on ka teiste tuntud võrgutehnoloogia tootjate sertifikaate, näiteks Cisco Certified Networks Associate jt.


Loe võrgulahendustest rohkem

Muud sertifikaadid

Information Technology Infrastructure Library v3 Foundation sertifikaat

ITIL on IT-teenuse pakkujatele mõeldud raamistik, milles toodud parimaid tavasid ja protsesse teenusepakkuja järgima peab.
ITIL Foundation V3

Milliseid teenuseid pakume? Võta ühendust
REDWALL
IT abi +372 731 0888 Võta ühendust!