Allied Telesis

Võrgulahenduste loomisel kasutame Allied Telesise võrguseadmeid. Allied Telesise tootevalikust leiab seadmeid nii tavapärastesse kui ekstreemsetesse tingimustesse. Lahenduste loomisel lähtume võrgu otstarbest ja eripäradest ning suudame luua ka keerukates tingimustest toimivaid lahendusi.

Allied Telesis asutati 1987. aastal ehk on tehnoloogiamaailma vajadusi täitnud juba 35 aastat.

Aja jooksul on Allied Telesise disainitud tehnoloogilised lahendused märkimisväärselt arenenud. Tänu standardsetele ja töökindlatele toodetele on Allied Telesis klientide ja partnerite seas kõrgelt hinnatud. Kvaliteetne teenindus ja kasutajatugi on teinud Allied Telesise üleilmselt tuntuks.

Kasutame võrgulahenduste loomisel Allied Telesise tööstuslikke ja lihtsamaid ärikasutuseks mõeldud võrguseadmeid.

Allied Telesis jaoturid

Tööstuslikud jaoturid (Industrial Switches)

Allied Telesise vastupidavad tööstuslikud Etherneti jaoturid võimaldavad karmides tingimustes tagada püsiva jõudluse, näiteks tootmisettevõtetes ja turvarajatiste puhul.

Tööstuslikud jaoturid pakuvad suurt läbilaskevõimet, rikkalikku funktsionaalsust ja täiustatud turvafunktsioone ning suudavad tagada jõudluse ja töökindluse, mida asjade interneti (IoT) ajastu nõuab.

Ärikasutuse jaoturid (Enterprise Switches)

Allied Telesise jaoturid on loodud selleks, et muuta võrgulahendus hõlpsamini kasutatavaks, turvalisemaks ning seejuures vastata igas suuruses ettevõtete vajadustele. Olenemata, kas tegemist on lihtsa kontoriühendusega või karmis keskkonnas asuva keeruka võrguga – toimiva lahenduse loomiseks vajalikud tooted on olemas.

Allied Telesis on tootefunktsioonide disainimisel silmas pidanud oma kliendibaasi võrguinfrastruktuuride vajadusi. Seadmed on lihtsasti hallatavad, turvalised ning vastavad valdkonna sertifikaatidele.

Meie klient HANZA Group AB valis kogu IT-infrastruktuuri moderniseerimiseks Allied Telesise seadmed. Projekti raames loodi uus võrgulahendus – 14 tootmispaika kuues riigis.

Lahenduse ehitamiseks kasutati Allied Telesise jaotureid ning võrk on keskselt hallatav Autonomous Management Framework (AMF) ja Vista Manager EX lahenduste kaudu. Loe täpsemat projekti ülevaadet siit.

Küsi pakkumist Tutvu teiste toodetega

Allied Telesise kodulehele
Allied Telesis
Soovid töökindlat võrgulahendust? Võta meiega ühendust. 😊
Email again:
Allied Telesis Platinum Partner
REDWALL
IT abi +372 731 0888 Võta ühendust!