Microsoft 365

Microsoft 365 on maailma kõige enam kasutatav kontoritöö keskkond ja tarkvara. Microsoft 365 pilveteenuse põhifookuses on koostöö lihtsustamine, turvalisus ja kaugtöö paindlikkus. Uuenduslikud Office'i rakendused ja kõrgetasemelised turbelahendused aitavad saavutada tulemusliku ja turvalise töökeskkonna.

Meie meeskonnas on kogenud Microsofti spetsialistid, kelle teadmiste toel saad kõiki Microsofti võimalusi maksimaalselt ära kasutada.

Microsoft 365 pilveteenus:

  1. Pakub töötajatele parimaid tehnoloogilisi lahendusi.
  2. Võimaldab üles ehitada tervikliku ja kaasaegse töökeskkonna.
  3. Vestle, helista, korralda koosolekuid ja tee reaalajas koostööd, asukohast sõltumata.

Tööriistad:

  • Outlook – e-kirjad ja kalender
  • SharePoint – dokumendihalduse lahendus
  • Teams – videokõned, vestlused, helistamine
  • OneDrive – vaata, salvesta, jaga ja muuda faile seal, kus parasjagu asud
  • Yammer – ettevõttesisene suhtlusvõrgustik
  • Office'i töölaua- ja veebirakendused – dokumendid, arvutustabelid, esitlused
  • Turbefunktsioonid- ja seadistused – elementaarsetest funktsioonidest kuni põhjaliku dokumendikaitse ja krüpteeritud kirjadeni

Millised on Microsoft 365 pilveteenuse eelised?

Sujuv koostöö, asukohast sõltumata
Loo ühiselt Office'i rakendustes dokumente, arvutustabeleid ja esitlusi. Jaga faile oma kaaslastega ning kõik muudatused on reaalajas nähtavad – dokumentide meili teel siia ja sinna põrgatamine jääb minevikku. Dokumendiversioonide kontrollimine on lihtne, varundused on automaatsed ning pääsed eelmistele versioonidele hõlpsasti ligi.

Parem seadmete ühilduvus
Saad töötada mitmes asukohas ning erinevatest arvutitest ja mobiilsetest seadmetest, seejuures turvalisust ohtu seadmata.

Tõhusam andmekaitse
Andmejagamine on turvaline ja seda isegi tööväliste failide puhul. Failide jagamiseks loodud linkidele saad määrata erinevaid ligipääsu- ja muutmisõigusi. Kõik sinu failid on varundatud OneDrive'i kontol.

Produktiivsuse kasv
Masinõpe muudab kalendri planeerimise lihtsaks: kohtumisteks vabade aegade soovitamine, meeldetuletused oluliste sündmuste kohta, Office 365 rakendused pakuvad vorminduse ja disaini näpunäiteid.

Andmete puutumatus ja nõuetele vastavus
Sinu ettevõtte andmeid kaitsevad rakendustesse sisseehitatud andmekaitse funktsioonid, mis aitavad saavutada vastavuse GDPRi nõuetele ja muudele globaalsetele, kohalikele või valdkonnaspetsiifilistele määrustele.

Loe Microsofti litsentsidest täpsemalt siit.

Võta ühendust Mida IT-täishaldus veel sisaldab?
Tahad saada osa maailma #1 kontoritarkvara võimalustest?
Võta meiega ühendust.
Email again:
REDWALL
IT abi +372 731 0888 Võta ühendust!