Microsoft

Microsoft 365 on kontoritöö keskkond ja tarkvara, mille põhifookuses on koostöö lihtsustamine, turvalisus ja sujuv kaugtöö. Milliseid litsentse Microsoft pakub ja kuidas nende seast sobiv valida?

Kõigi ettevõtete vajadused pole samasugused ning keegi meist ei soovi maksta funktsioonide eest, mida me ei kasuta. Microsoft pakub palju erinevate võimalustega litsentse.

Ärikasutajate seas on kõige populaarsemad kolm litsentsi: Microsoft 365 Business Basic, Microsoft 365 Business Standard ja Microsoft 365 Business Premium.

Kõik litsentsid sisaldavad võimsaid funktsioone, mis moodustavad laiaulatusliku komplekti produktiivsuse ja turvalisuse lahendustest – meiliteenus, vestlused, videokõned, salvestusruum, koostööfunktsioonid, turvalisus.

Nagu nimigi ütleb, sisaldab Business Basic funktsioone, mis katavad ettevõtte põhilised vajadused – Microsoft Teams suhtlemiseks, turvaline pilvepõhine salvestusruum ning igapäevaste tööülesannete täitmiseks Office'i rakendused (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote). Seejuures ei sisalda Business Basic Office'i rakenduste töölauaversioone ehk neid saab kasutada ainult veebis.

Business Standard on Basic litsentsist samm edasi. Business Standard võimaldab Office'i rakendused oma seadmetesse installida ning kasutada nii töölaua- kui ka veebiversioone.

Kõige laiaulatuslikumaid võimalusi pakub Business Premium litsents. Töötajate produktiivsus ja toimiv suhtlus on tagatud nii kaug- kui hübriidtöö puhul. Võrreldes Business Standard ja Basic litsentsidega sisaldab Premium kõige laiemat funktsioonide valikut ning pakub kõrgeima taseme turvalisust.

Enamus ettevõtteid eelistab Business Premium litsentsi, sest taskukohase hinna juures pakub see võimsaid pilvepõhiseid tööriistu ning tipptehnoloogilisi turbefunktsioone ettevõtte andmete kaitseks.

Leiame sulle sobiva litsentsi

Milliseid funktsioone erinevad Microsofti litsentsid sisaldavad?

Microsoft 365 Business Basic
 • Vestlemine, kohtumiste korraldamine ja koostöö; sõnumiside, tavakõned, videokõned, kohalolekuteave jpm on koondatud ühte rakendusse – Microsoft Teams.
 • Office'i rakenduste veebi- ja mobiiliversioonid. Võimalus teistega reaalajas samas dokumendis koostööd teha.
 • Outlooki äriklassi meiliteenus ja kalender – 50 GB postkasti mahtu ja kohandatud meilidomeen.
 • 1 TB turvalist pilvesalvestusruumi failide talletamiseks.
 • Meeskonnatöö saitide abil saate töötajad kõige vajalikuga kursis hoida ja tegevustesse kaasata – SharePoint.
 • Standardne turbeteenus
Microsoft 365 Business Basic


Microsoft 365 Business Standard

Kõik, mida pakub Business Basic ja lisaks:

 • Office'i rakenduste töölauaversioonid ning nende igakuised värskendused, mis võimaldavad kasutada kõige uuemaid funktsioone ja võimalusi – Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote ning Access ja Publisher (ainult PC  arvutid).
 • Kaasahaaravate ja interaktiivsete veebipõhiste aruannete, esitluste, uudiskirjade, koolituste jne koostamise rakendus Microsoft Sway.
 • Nutikas otsing ja tuvastamine – tehisintellektil tuginev otsing oskab teavet otsida kõigist andmeallikatest, sh SharePointist, Delve'ist ja Office'i rakendustest.
 • Võimalus luua kohandatud ärirakendusi nii veebis kui nutiseadmetes kasutamiseks – Microsoft PowerApps.
 • Töövoo automatiseerimine – Microsoft Power Automate.
 • Saad Office'i rakendusi installida mitmesse arvutisse, tahvelarvutisse ja mobiiliseadmesse.
 • Microsoft Teamsi videokonverentside korraldamise funktsioon.
Microsoft 365 Business Standard

Microsoft 365 Business Premium

Kõik, mida pakub Business Standard ja lisaks:

 • Parem kaitse keerukate küberohtude eest.
 • Kaitse meilimanustesse ja linkidesse peidetud ohtude, nullpäevaohtude, lunavara ja muude rünnakute eest – Microsoft Defender.
 • Intune abil on võimalik kadunud või varastatud seadmetest ettevõtte andmed kustutada.
 • Võimalus piirata ettevõtte teabe kopeerimist ja salvestamist volitamata rakendustesse ja asukohtadesse – Office'i rakenduskaitse.
 • Teabeõiguste haldus (Information Rights Management) aitab vältida tundliku sisuga teabe trükkimist, edasisaatmist või kopeerimist.
 • Microsoft Defender Antivirus kaitseb viiruste, lunavara ja muu pahavara eest.
 • Identiteedi- ja juurdepääsuhaldus – tingimusliku juurdepääsu poliitikad, Windows Hello for Business jpm.
Microsoft 365 Business Premium

Ettevõtted, kes vajavad veelgi kõrgemat andmete turvalisuse taset, võivad kaaluda Microsoft 356 E3 või E5 litsentside kasutamist.

Microsoft on mõelnud ka eesliinitöötajatele, kes ei pruugi vajada nii rikkalikku funktsionaalsust, sest nende töö ei tähenda üksnes arvuti taga dokumentidega töötamist. Eesliinitöötajad saavad oma töös kasutada litsentse Microsoft 365 F1, Microsoft 365 F3.

Pole kindel, milline litsents sinu ettevõttele sobib? Oskame sind aidata. Meie aastatepikkune kogemus ja põhjalikud teadmised Microsofti toodetest aitavad sul leida õige lahenduse.

Võta ühendust  Tutvu teiste toodetega

Loe Microsoft 365 pilveteenustest lähemalt
Microsoft

Soovid kasutusele võtta Microsoft 365 pilveteenused?

Võta meiega ühendust.

Email again:
Oleme Microsoft Solutions Partner

REDWALL
IT abi +372 731 0888 Võta ühendust!