Microsoft Defender for Business – turvalisuse järgmine tase

Defender for Business on Microsofti uus lõpp-punkti turvalahendus, mis on loodud spetsiaalselt väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele (kuni 300 töötajat). Selle turvalahendusega on sinu ettevõtte seadmed luna-, pahavara, andmepüügi ja muude ohtude eest paremini kaitstud.

Küberrünnakud ohustavad igas suuruses ettevõtteid. Rünnaku tagajärjel tekkinud maine- ja finantsiline kahju võib viia äritegevuse lõpetamiseni. Väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele suunatud rünnakute arv kasvab iga aastaga ning seejuures on rünnakud järjest automatiseeritumad, valimatud ja äkilised. 2021. aastal kasvas lunavararünnakute arv 300% ning 50% neist olid suunatud väikese või keskmise suurusega ettevõtetele.

Eesmärgiga ettevõtteid paremini kaitsta, lõi Microsoft uue turvalahenduse Defender for Business.

Microsoft Defender for Business on palju enamat kui lihtsalt viirusetõrje

Mida Defender for Business sisaldab?
Microsoft Defender for Business toob sinuni äriklassi tasemel võimalused ettevõtte kaitseks.

Defender for Business lahendust saab kasutada Windows, macOS, iOS ja Android operatsioonisüsteemiga seadmetes.

Ohtude & haavatavuste haldamine – aitab prioritiseerida, millised haavatavused on kriitilised ja kõrgeima riskiga. Defender tuvastab tarkvarade haavatavused ja valed konfiguratsioonid, seab need tähtsuse järjekorda ning aitab IT-administraatoritel otsustada, millega tegelemine on esmatähtis.

Rünnakupinna vähendamine – vähendab rünnakupinna ulatust (kohad, kus sinu ettevõte on küberrünnakute suhtes haavatav) seadmetes ja rakendustes. Defender kasutab selleks lunavara tõkestamist, rakenduskontrolle, veebi- ja võrgukaitset, võrgu tulemüüre ja rünnakupinna vähendamise reegleid.

Uue generatsiooni küberturve aitab viiruse- ja ründevara tõrje abil ennetada ohte ja kaitsta nii seadmeid kui pilve.

Lõpp-punkti tuvastamine ja reageerimine (Endpoint Detection & Response) – käitumispõhised tuvastus- ja reageerimishoiatused, mis võimaldavad ohte ära tunda ja need keskkonnast eemaldada.

Automaatne reageerimine & lahendamine – aitab turvatoiminguid laiendada, analüüsides hoiatusi ja asudes viivitamatult rünnakute lahendamiseks tööle.

APId ja integratsioonid – automatiseeri töövooge ja integreeri turvainfo olemasolevasse turvaplatvormi või aruandlustööriista. Näiteks saad importida Defender for Business tuvastused oma turvateabe ja sündmuste haldamise tööriista.

Litsentseerimine

Defender for Business on osa Microsoft 365 Business Premium litsentsist.

Kasutad Business Basic või Standard litsentse, kuid soovid Defender for Businessi võimalustest osa saada? Sellisel juhul peaksid kaaluma Business Premium litsentsi kasutuselevõttu või soetama Defender for Businessi eraldiseisva litsentsi.

Mille poolest erineb Microsoft Defender for Business suurettevõtetele mõeldud Microsoft Defender for Endpoint lahendusest?

Defender for Business ja Defender for Endpoint litsentside erinevused

Defender for Business ja Defender for Endpoint litsentside võrdlus.

Kaitse Defender for Business lahendusega ettevõtte andmeid ja seadmeid

Eelised

Artikli allikas: Microsoft Tech Community

Küsi pakkumist

Soovid IT-teenusest rohkem teada? Jäta meile oma kontakt ja võtame sinuga ühendust. 😊
Email again:

Tead kolleegi või sõpra, kellele see postitus võib meeldida? Jaga artiklit.


Kristiina Kõrbe
Turundusjuht
01.09.2022
REDWALL
Võta ühendust!