Võrgulahendused

IT-süsteemide töökindluse aluseks on veatult ja kiiresti toimiv võrk. Olgu see mitmes asukohas paikneva ettevõtte sisevõrk, WiFi võrk või näiteks tööstusseadmete spetsiifiline võrk – sertifitseeritud personali, keskse halduse ja monitooringuga tagame ettevõtte andmesidevõrkude laitmatu töö.

Võrgu loomine algab selle disainist.

Võrguarhitektuurile kehtivad teatud põhimõtted ja reeglid, mida on oluline jälgida. Teine tähtis komponent on hallatavus. Natukenegi suurema võrgu puhul on oluline, et kõik võrguseadmed on kesksest konsoolist hallatavad. See muudab võimalikuks võrgu monitooringu, muudatuste kiire sisseviimise, segmenteerimise ning lihtsustab nii probleemide lahendamist kui ka turvaintsidentide lokatsiooni.

WiFi võrkude loomisel on vaja erilist tähelepanu pöörata hoonete/alade arhitektuurile, kasutatud seinamaterjalidele, võrgu kasutajate nõudmistele ja muudele asjaoludele. Nii võrgu planeerimiseks kui ka selle hilisema korrasoleku valideerimiseks tuleb kasutada õigeid töövahendeid.

Meie võrguadministraatorid on läbinud hulganisti koolitusi ja neil on erinevaid sertifikaate võrgulahenduste disainist analüüsini.

Võrgulahenduste loomisel kasutame vastavalt vajadusele Fortineti ja Allied Telesise võrguseadmeid.

Allied Telesise jaoturid

Lahenduste loomisel lähtume võrgu otstarbest ja eripäradest ning loome toimivaid lahendusi alates lihtsast kontoriühendusest kuni karmis keskkonnas asuva keeruka võrguni, nt tööstusettevõtete võrgulahendused.

Võta ühendust  Mida IT-täishaldus veel sisaldab?
Võrk võiks olla kiirem ja turvalisem?
Võta meiega ühendust!
Email again:
REDWALL
IT abi +372 731 0888 Võta ühendust!