Fortinet

Fortineti toodete abil loome turvalisusele ja töökindlusele keskendunud võrgulahendusi. – FortiGate tulemüürid, Fortineti tugijaamad, FortiSwitch jaoturid, FortiAnalyzer logihalduse lahendus.

FortiGate tulemüürid

Kogu võrk on kaitstud IT-infrastruktuuri põimitud FortiGuard teenuse abil. Tagatud on võrgu läbipaistvus, end-to-end turbepoliitikad ja sujuv kasutajakogemus.

Miks on tulemüür vajalik?

1. Jälgib võrguliiklust

Võrguliikluse jälgimine on üks olulistest põhjustest, miks on tulemüür vajalik. Kõik andmed, mis ettevõtet puudutavad – ettevõttesisesed või ettevõtte süsteemidest sisse ja välja liikuvad andmed – ,on kurjategijatele ahvatlev saak.

Võrguliiklust jälgides ja analüüsides kasutavad tulemüürid eelnevalt kehtestatud reegleid ja filtreid, mille alusel süsteeme kaitstakse ning lubamatu liiklus blokeeritakse.

2. Peatab viiruserünnakud

Viiruserünnak võib tuua ennenägematu kahju. Seda nii tööseisakute kui ka näiteks andmete hävimise näol. Iga päev töötavad kurjategijad välja sadu tuhandeid uusi ohte. On ülioluline, et ettevõttes oleksid kasutusel toimivad kaitsemehhanismid, mis süsteeme tervena hoiavad. Üks tulemüüride eeliseid on võimekus kontrollida süsteemi sisenemispunkte ja viiruserünnakud peatada.

3. Hoiab ära andmevargused

Järjest enam digitaalseid lahendusi tähendab üha rohkem andmevargusi ja lunavararünnakuid. Tulemüür takistab häkkerite volitamata juurdepääsu andmetele, meilidele, süsteemidele ja muule olulisele.

4. Peatab nuhkvara

Üks viis, kuidas soovimatud osapooled ettevõtte andmetele juurdepääsu saavad, on nuhk- ja pahavara kasutamine. Programmid imbuvad süsteemi ning varastavad andmeid. Tulemüürid blokeerivad nuhk- ja pahavara.

5. Loob usaldusväärsust

Panustades ennetavalt nii enda kui oma klientide andmete turvalisusesse, lood keskkonna, mida kliendid saavad usaldada. Andmete vargus kahjustab tugevalt ettevõtte mainet, eriti kui on selge, et sissetungi vältimiseks oleks saanud üht-teist ära teha. Täiustatud andmekaitsesüsteemid on konkurentsieelis ja müügiargument.

Loe tulemüüride kohta veel artiklist "Tulemüür vs tulemüür".

FortiAnalyzer

FortiAnalyzer logihalduse lahendus kogub kokku võrguseadmete logid, analüüsib neid ning ohtude tuvastamisel teavitab sellest meie infoturbe meeskonda. Seejärel saame tuvastatud ohuga tegeleda – analüüsida, milline oht tuvastati, miks see blokeeriti ja kuidas tuleb edasi käituda.

Fortineti jaoturid ja tugijaamad

FortiSwitch jaoturid pakuvad silmapaistvat turvalisust, jõudlust ja juhitavust, olles samal ajal lihtsasti seadistatavad ja skaleeritavad. FortiSwitchid sobivad igas suuruses ettevõtetele.

Kasutame Fortineti tulemüüre, jaotureid ja tugijaamu, mis on loodud tänapäevastele ettevõtetele ning suudavad uute ohtudega kaasas käia. Kogu võrgu ulatuses ühe tootja seadmete kasutamine võimaldab tagada hea nähtavuse ja keskse hallatavuse.

Vajad toimivat võrgulahendust? Kirjuta meile.

Võta ühendust  Tutvu teiste toodetega

Fortineti kodulehele
Fortinet
Soovid turvalist ja töökindlat võrgulahendust? Võta meiega ühendust. 😊
Email again:
Fortineti partner

REDWALL
Võta ühendust!