Fortinet

Fortineti toodete abil loome turvalisi ja töökindlaid võrgulahendusi. – FortiGate tulemüürid, Fortineti tugijaamad, FortiSwitch jaoturid, FortiAnalyzer logihalduse lahendus.

Fortinet Security Fabric

  • Laiaulatuslik nähtavus ja kaitse kogu digitaalse ründepinna ulatuses aitab riske paremini juhtida.
  • Integreeritud lahendus vähendab haldamise keerukust ja jagab turvariskide infot.
  • Automaatsed ise-taastuvad võrgud koos AI-põhise turvalisusega tagavad kiire ja efektiivse toimimise.

Fortineti laiaulatuslik, integreeritud ja automatiseeritud toodete valik katab väga erinevaid vajadusi ning võimaldab hoida sammu tänapäeva turvalisuse valdkonna pidevate muutustega.

Kasutame Fortineti tulemüüre, jaotureid ja tugijaamu, mis on loodud tänapäevastele ettevõtetele ning võitlevad tõhusalt uute küberohtude vastu.

Kogu võrgus ühe tootja seadmete kasutamine tagab hea nähtavuse ja võimaldab tsentraliseeritud haldust.

FortiGate tulemüürid

Kogu võrk on kaitstud IT-infrastruktuuri põimitud FortiGuard teenuse abil. Tagatud on võrgu läbipaistvus, end-to-end turbepoliitikad ja sujuv kasutajakogemus. Tulemüür jälgib võrguliiklust, peatab viiruserünnakud, hoiab ära andmevargused, peatab nuhvara ja loob usaldusväärsust.

Loe tulemüüride kohta rohkem artiklist "Tulemüür vs tulemüür".

FortiAnalyzer

FortiAnalyzer logihalduse lahendus kogub võrguseadmete logisid, analüüsib neid, tuvastab ohud ja teavitab sellest meie infoturbe meeskonda. Seejärel saame tuvastatud ohuga tegeleda – analüüsida, milline oht tuvastati, miks see blokeeriti ja kuidas tuleb edasi käituda.

Fortineti jaoturid ja tugijaamad

FortiSwitch jaoturid pakuvad silmapaistvat turvalisust, jõudlust ja juhitavust, olles samal ajal lihtsasti seadistatavad ja kohandatavad. FortiSwitchid sobivad igas suuruses ettevõtetele.

Võta ühendust  Tutvu teiste toodetega

Fortineti kodulehele
Fortinet

Soovid turvalist ja töökindlat võrgulahendust?

Võta meiega ühendust.

Email again:
Fortineti partner
REDWALL
IT abi +372 731 0888 Võta ühendust!