Tricerat

Tricerat trükiteenuste haldus – prindi mistahes seadmest mistahes printerisse, kasutades ainult ühte draiverit.

Tricerat lahendus ScrewDrivers on loodud kiirelt areneva ärimaailma jaoks ning suudab kasvava töömahuga sammu pidada. Olenemata hoonest, korrusest või seadmest, kasutaja saab kõikjal printida ning pole vajadust iga printeri jaoks eraldi draiverit installida.

Prindi mistahes seadmest mistahes printerisse. Seejuures saad kasutada kõiki seadmetootja loodud sätteid – PIN, klammerdamine, sortimine, kahepoolne printimine, värvisätted jne. Printimine on võimalik ka mobiilist.

Tricerat ScrewDrivers draiverit kasutades ei pea IT-administraator kasutaja arvutisse iga printeri jaoks eraldi draiverit paigaldama. Kasutajatele printerite määramine käib tsentraalse keskhalduskonsoolist. Kasutaja saab printeri valida arvutis oleva klienditarkvara kaudu.

ScrewDrivers sobib väga hästi ka kaugtöölaua lahendustega (RDP) kasutamiseks. Seejuures vähendab see oluliselt administratiivset koormust RDP serverite printerite halduses.

ScrewDrivers on suutnud kombineerida turvalisuse ja paindlikkuse. Administraatorid pääsevad kerge vaevaga ligi kõigile tootja loodud printerite ja skannerite sätetele ehk nende seadistamine on kiire ja lihtne. Samas on ScrewDrivers tööriist turvaline ning kaitstud PIN-koodiga.

ScrewDrivers Direct
ScrewDrivers Endpoint and Scanning
ScrewDrivers Remote Printing

Tricerati loodud lahendus aitab trükiteenuste halduse kiiremaks muuta ja kasutusmugavust parandada.

Meil on Tricerati süsteemi kasutamisega rohkelt praktilist kogemust, sest oleme seda rakendanud sadade kasutajate printerite halduseks.

Võta ühendust  Tutvu teiste toodetega
Tricerat
Printimine võiks olla mugavamalt organiseeritud? Võta meiega ühendust. 😊
Email again:
REDWALL
IT abi +372 731 0888 Võta ühendust!